Вибух у Керчі: На «Чонгарі» чергують спецгрупи з собаками

0
348

На адмінмежі з окупованим Кримом запроваджено посилені заходи безпеки, зокрема прикордонники  націлені на недопущення переміщення на материкову Україну зброї та боєприпасів

 Про це повідомив начальник відділу прикордонного контролю Бердянського прикордонного загону Мирослав Стецюк, передає Depo.ua

«Співробітники ДПСУ провели низку заходів, спрямованих на посилення адмінмежі. В основному ці заходи були спрямовані на недопущення на всій території адмінмежі та, зокрема, на території КПВВ «Чонгар» будь-яких провокацій. По-друге, запроваджено заходи безпеки щодо громадян, які перетинають адмінмежу, а також забезпечення заходів безпеки персоналу, який безпосередньо виконує обов’язки з охорони цієї адмінмежі», — сказав він.

За його словами, прикордонники націлений на викриття і припинення переміщення через адмінмежу зброї та боєприпасів.

«За рахунок цього створені спеціальні групи, які посилені службовими собаками, які натреновані на пошук та виявлення зброї та боєприпасів. Також проводиться постійне військове спостереження. Тісно підтримуємо зв’язки з правоохоронцями», — сказав Стецюк.

Також, за його словами, на «Чонгарі» протягом доби чергували дві карети швидкої допомоги, на випадок звернення громадян, які можливо постраждали внаслідок вибуху у коледжі в Керчі. Наразі «швидкі» повернулися на місце дислокації.