У Генічеській школі естетичного виховання відзначили День людей похилого віку та День ветерана

0
420

Щороку 1 жовтня Україна відзначає День людей похилого віку та День ветерана. Це добрі та світлі свята, коли у кожного з нас є можливість вшанувати представників старшого покоління, згадати нашу історію та подякувати всім, хто в різні роки розвивав Генічеський район, працюючи на підприємствах та в організаціях.

Саме у цей день в залі Генічеської ШЕВ в теплій і доброзичливій атмосфері проходив захід «Нам роки не біда». Зі сцени лунали розповіді про людей, які є гордістю нашого району та зараз знаходяться на заслуженому відпочинку. Це голова Новогригорівського колгоспу Петро Дем’янович Конюшенко, ветеран війни та партизанського руху Григорій Якович Тарасов, начальник пластмасового цеху Микола Григорович Гайдар, завуч ВПУ №17 Галина Іванівна Безкоровайна, завідувач районного відділу освіти Тамара Дмитрівна Голубовська, телеграфістка Людмила Михайлівна Арзіна, зубний лікар Римма Іванівна Літовченко, лаборант вінзаводу Тамара Борисівна Ігнацевич, викладач та завуч Генічеської ШЕВ Володимир Федорович Чекамов, народне творче об’єднання «Азовські зорі» та актив районної ради ветеранів. Багатьом з цих людей вже виповнилося 80 та 90 років. Не дивлячись на свій поважний вік, вони активні, займаються патріотичним вихованням молоді, спортом, городом, співають у хорі й пишаються своїми онуками та правнуками.

Їх зі святом вітали та вручали подарунки: заступник голови Генічеської РДА Гульнара Бекірова, заступник голови Генічеської районної ради Віктор Краєвий, міський голова Олександр Тулупов, начальник Відділу освіти Генічеської РДА Ірина Попова, голова профспілки ВПУ №17 Едуард Арутюнов та викладач цього навчального закладу Юрій Куцуба, директор Терцентру Світлана Кучеренко, начальник відділу з питань нарахування та перерахунку пенсій Генічеського об’єднаного управління пенсійного фонду в Херсонській області Олена Лашко, благочинний Генічеського округу, протоієрей Іоанн Щербан, начальник Відділу культури Генічеської РДА Вікторія Сухорукова, активіст ГО «Патріот» Карен Мартиросян.

Викладач Генічеської ШЕВ Ірина Шапірко, а також Владислав Немитов, Ілля Черчевич, Максим Крячек, Дарина Жаркова, Поліна Головко, Катерина Куцевалова, Ольга Толчева, Анастасія Кривицька (викладач Тетяна Мартинець), народне творче об’єднання «Азовські зорі» РБК (керівник Микола Рябков) співали пісні, які подарували людям поважного віку приємні спогади про їх юні роки

Організаторами заходу виступили: Генічеська ШЕВ, Відділ культури Генічеської РДА, районна рада ветеранів.

Час не стоїть на місці. Все швидше ритм нашого життя, все більше з роками хвилювань, невідкладних справ … Але турбота про людей старшого покоління – це те, про що не можна забувати ні на хвилину. Адже вони такі дорогі для кожного з нас.