Крымские патрульные полицейские в Геническе инициировали челлендж «Ми виконуємо мерф»

0
880

В воскресенье, 27 мая, сотрудники отдельного подразделения патрульной полиции Крыма в Геническе и Каланчаке собрались вместе и выполнили комплекс «Мерф», названный так в честь американского солдата Майкла Мерфи, который погиб в Афганистане в 2005 году.

Майкл Мерфи был посмертно награждён Почётной медалью Конгресса США. Всего такой наградой за службу в Афганистане были отмечены лишь два человека. Комплекс «Мерф» включает в себя бег на дистанцию 1 миля, 100 подтягиваний, 200 отжиманий, 300 приседаний, бег 1 миля.

Эстафета была передана патрульными крымской полиции Управлениям патрульной полиции в Херсонской и Николаевской областях, а также отделу патрульной полиции в Измаиле.

Бажаю міцного козацького здоров'я!На зв'язку патрульна поліція Криму!Сьогодні браві кримські козаки у свій вихідний зібрались у Генічеську та Каланчаку і виконали комплекс "Мерф" (читати нижче) запустивши челендж з простою назвою #ми_виконуємо_мерф #we_do_murphКлючове слово саме "МИ" тому що головною умовою є виконати його не самотужки, а разом з міцною і дружньою командою, звісно ж на чолі з її очільником! Це не змагання, тому час не має значення — головне почати й фініширувати разом.А естафету Ми передаємо Управлінню Патрульної Поліції у Херсонській області і її очільнику Константин Дронгаль, УПП у Миколаївській області — Виталий Данила та ВПП у місті Ізмаїл — Vasily KoryakЧекаємо на відповідь і передачу естафети далі!Патрульна поліція — завжди попереду! 💪#patrolpoliceukraine #thinbluelineukraine #CrimeaUkrainePolice

Gepostet von Victor Levchenko am Sonntag, 27. Mai 2018