Стали известны результаты музыкального фестиваля «Зимние узоры»

0
387

Стали известны результаты музыкального фестиваля «Зимние узоры»

 

Результати VІІІ Відкритого дитячого музичного фестивалю-конкурсу «Зимові візерунку»:

Гран-прі

Бянова Дарина — Нагорна Любов

Дитяча музична школа № 4 м. Херсон

Викладач  Солгутовська Галина Леонідівна

Номінація «Фортепіанні ансамблі». Третя вікова категорія.

Диплом І ступеня

Богдан Марія

Дитяча музична школа №4 м. Херсон

Викладач Солгутовська Галина Леонідівна

Номінація «Фортепіано». Перша вікова категорія.

Лебедєва Юлія

Генічеська школа естетичного виховання

Викладач Лебедєва Єлизавета Григорівна

Номінація «Фортепіано». Перша вікова категорія.

Пюро Маргарита

Новотроїцька дитяча музична школа

Викладач Кулівець Людмила Леонідівна

Номінація «Фортепіано». Перша вікова категорія.

Гітін  Назар

КЗ «Новокаховська дитяча музична школа»

Викладач Ахмедова Ділара Бахрамівна

Номінація «Фортепіано». Друга вікова категорія.

Скороход Ольга

Білозерська дитяча музична школа

Викладач Дарчич Олена Омелянівна

Номінація «Фортепіано». Друга вікова категорія.

Cергєєва Ксенія

Генічеська школа естетичного виховання

Викладач Міжура Інна Валеріївна

Номінація «Фортепіано». Третя вікова категорія.

Португальська Арина 

Дитяча музична школа №4 м. Херсон

Викладач Солгутовська Галина Леонідівна

Номінація «Фортепіано». Третя вікова категорія.

Довга Софія — Лебедєва Юлія 

Генічеська школа естетичного виховання

Викладачі: Жернова Людмила Миколаївна, Лебедєва Єлизавета Григорівна

Номінація «Фортепіанні ансамблі». Перша вікова категорія.

Сафронова Софія — Харламова Марія 

Генічеська школа естетичного виховання

Викладачі: Міжура Інна Валеріївна, Сузанська Наталя Володимирівна

Номінація «Фортепіанні ансамблі». Перша вікова категорія.

Триказюк Софія — Дригула  Кирило

Генічеська школа естетичного виховання

Викладач Захарченко Тетяна Анатоліївна

Номінація «Фортепіанні ансамблі». Друга вікова категорія.

Сімонова Вікторія — Соловйова Анна 

Генічеська школа естетичного виховання

Викладачі: Лущан Валентина Яківна, Захарченко Тетяна Анатоліївна

Номінація «Фортепіанні ансамблі». Друга вікова категорія.

Португальська Арина — Бянова Дарина — Нагорна Любов

Дитяча музична школа № 4 м. Херсон

Номінація «Фортепіанні ансамблі». Третя вікова категорія.

Блінічкіна Єлизавета — Сергеєва Ірина

Генічеська школа естетичного виховання

Викладачі: Сузанська Наталя Володимирівна,Лебедєва Єлизавета Григорівна

Номінація «Фортепіанні ансамблі». Третя вікова категорія.

Сейтаблаєв Едем

Новоолексіївська школа естетичного виховання

Викладач Непомящий Юрій Вікторович

Концертмейстер Кузінова Сусанна Інверівна

Номінація «Духові інструменти». Друга вікова категорія.

Горб Богдан, Шеремет Софія

Риковська школа естетичного виховання

Викладач Кіт Олександр Миколайович

Концертмейстер  Кіт Софія Макарівна

Номінація «Ансамблі»

Геращенко Михайло

КЗ «Новокаховська дитяча музична школа»

Викладач Коновалова Валентина Миколаївна

Номінація «Народні інструменти». Друга вікова категорія.

Михайленко Тарас

Музична дитяча школа № 1 м.Суми

Викладач Лазарьков Олександр Володимирович

Номінація «Народні інструменти». Друга вікова категорія.

Буланін Дмитро

Каховська школа мистецтв

Викладач Малецька Тетяна Анатоліївна

Концертмейстер Кулікова Валерія Євгенівна

Номінація «Народні інструменти». Друга вікова категорія.

Дует гітаристів

Засухін Ростислав — Костенко Ігор

Дитяча музична школа №1 м. Херсон

Викладач Вітрянський Юрій Володимирович

Номінація «Ансамблі»

Оркестр домристів

КЗ «Голопристанська дитяча школа мистецтв»

Керівник Ліщук Тетяна Миколаївна

Концертмейстер Зибіна Наталія Петрівна

Номінація «Ансамблі»

Оркестр народних інструментів

КЗ «Голопристанська дитяча школа мистецтв»

Керівник Степанова Віта Віталіївна

Номінація «Оркестри»

Калініна Вероніка

Каланчацька школа естетичного виховання

Викладач Годіна Валентина Семенівна

Концертмейстер Шендрик Лариса Олександрівна

Номінація «Академічний спів». Перша вікова категорія.

Соловйова Наталія

Школа мистецтв №1 м. Херсон

Викладач Шаповалова Ірина Анатоліївна

Концертмейстер Шеховцова Дар’я Володимирівна

Номінація «Академічний спів». Перша вікова категорія.

Баєва Аліна

Школа мистецтв № 1 м. Херсон

Викладач Шаповалова Ірина Анатоліївна

Концертмейстер Шеховцова Дар’я Володимирівна

Номінація «Академічний спів». Друга вікова категорія.

Жаркова Дар’я

Генічеська школа естетичного виховання

Викладач Мартинець Тетяна Миколаївна

Концертмейстер Мартинець Тетяна Миколаївна

Номінація «Академічний спів». Друга вікова категорія.

Магурян   Сергій

Бериславська дитяча музична школа

Викладач Богун Злата Юріївна

Концертмейстер Кобзєва Олена Володимирівна

Номінація «Академічний спів». Друга вікова категорія.

Мельник Вікторія

КЗ «Чаплинська дитяча музична школа»

Викладач Гладушко Альона Валеріївна

Концертмейстер  Козачок Ірина Антонівна

Номінація «Академічний спів». Друга вікова категорія.

Петричук Вероніка

КЗ «Дитяча музична школа «Асканія-Нова»

Викладач Долгополова Світлана Миколаївна

Концертмейстер Підгорна Лариса Василівна

Номінація «Естрадний та народний спів». Дебют

Довга Софія

Генічеська школа естетичного виховання

Викладач Мартинець Тетяна Миколаївна

Номінація «Естрадний та народний спів». Перша вікова категорія.

Крячек Максим

Генічеська школа естетичного виховання

Викладач  Мартинець Тетяна Миколаївна

Номінація «Естрадний та народний спів». Друга вікова категорія.

Сергєєва Ксенія

Генічеська школа естетичного виховання

Викладач  Мартинець Тетяна Миколаївна

Номінація «Естрадний та народний спів». Друга вікова категорія.

Артеменко Аліна

КУ «Іванівська дитяча музична школа»

Викладач  Дереза Галина Миколаївна

Номінація «Естрадний та народний спів». Друга вікова категорія.

Михайлова Вероніка

Генічеська школа естетичного виховання

Викладач Шапірко Ірина Іванівна

Номінація «Естрадний та народний спів». Друга вікова категорія.

Вокальний ансамбль «Кубики»

Генічеська школа естетичного виховання

Керівник Мартинець Тетяна Миколаївна

Номінація «Ансамблі».

Диплом ІІ ступеня

Курочка Маргарита

Генічеська школа естетичного виховання

Викладач Шкроб Ольга Анатоліївна

Номінація «Фортепіано». Перша вікова категорія.

Василевська Анастасія

КЗ «Чаплинська дитяча музична школа»

Викладач Воронкова Олена Олександрівна

Номінація «Фортепіано». Перша вікова категорія.

Довга Софія

Генічеська школа естетичного виховання

Викладач Жернова Людмила Миколаївна

Номінація «Фортепіано». Друга вікова категорія.

Федорін Микола

КЗ «Чаплинська дитяча музична школа»

Викладач Скричевська Олена Василівна

Номінація «Фортепіано». Друга вікова категорія.

Шорнікова Олександра

Каховська школа мистецтв

Викладач Владикіна Лариса Анатоліївна

Номінація «Фортепіано». Третя вікова категорія.

Бігун Олександра

Білозерська дитяча музична школа

Викладач Дарчич Олена Омелянівна

Номінація «Фортепіано». Третя вікова категорія.

Жадан Вікторія —  Лосевичев Данило 

Генічеська школа естетичного виховання

Викладач Шкроб Ольга Анатоліївна

Номінація «Фортепіанні ансамблі». Перша вікова категорія.

Герасимова Олена — Нерпій Тетяна

Новоолексіївська школа естетичного виховання

Викладач  Кузінова Сусанна Інверівна

Номінація «Фортепіанні ансамблі». Друга вікова категорія.

Червяк Валерія — Червяк Віолета

Каховська школа мистецтв

Викладач Владикіна Лариса Анатоліївна

Номінація «Фортепіанні ансамблі». Третя вікова категорія.

Топіха Даніель  — Гостренко Софія

КПНЗ «Великоолександрівська дитяча школа мистецтв»

Викладач Висоцька Оксана Віталіївна

Номінація «Фортепіанні ансамблі». Третя вікова категорія.

Яницька Анастасія  — Явдик Діана

Генічеська школа естетичного виховання

Викладачі: Лебедєва Єлизавета Григорівна, Гак Валентина Анатоліївна

Номінація «Фортепіанні ансамблі». Третя вікова категорія.

Вітюк Вікторія — Сьомік Олена

Каховська школа мистецтв

Викладач Нечитовська Олена Андріївна

Номінація «Фортепіанні ансамблі». Третя вікова категорія.

Корчак Катерина —  Меметов Еміль

Новоолексіївська школа естетичного виховання

Викладач  Матюшкіна Людмила Сергіївна

Номінація «Фортепіанні ансамблі». Третя вікова категорія.

Угляр Дарина

Риковська школа естетичного виховання

Викладач Кешфедінова Селіме Енверівна

Концертмейстер  Ришкова Валентина  Іванівна

Номінація «Струнно-смичкові інструменти». Перша вікова категорія.

Семенюк Евеліна

Дитяча музична школа №1 м. Мелітополь

Викладач Козиненко Федір Васильович

Концертмейстер Петухова Ірина Іванівна

Номінація «Струнно-смичкові інструменти». Друга вікова категорія.

Пікалова Любов

КЗ «Голопристанська дитяча школа мистецтв»

Викладач Вакуленко Світлана Сергіївна

Концертмейстер Вихор Галина Олександрівна

Номінація «Струнно-смичкові інструменти». Третя вікова категорія.

Ансамбль скрипалів

Генічеська школа естетичного виховання

Керівник Сердюк  Людмила  Олександрівна

Концертмейстер Гетьман  Віталій  Геннадійович

Номінація «Ансамблі»

Трощін Богдан

Генічеська школа естетичного виховання

Викладач Козачок Євген Олександрович

Концертмейстер  Затона Юлія Віталіївна

Номінація «Духові та ударні інструменти». Перша вікова категорія.

Сеїтвелієв Арслан

Генічеська школа естетичного виховання

Викладач Козачок Євген Олександрович

Концертмейстер Затона Юлія Віталіївна

Номінація «Духові інструменти». Перша вікова категорія.

Непомящий  Даніїл 

Новоолексіївська школа естетичного виховання

Викладач Непомящий Юрій Вікторович

Концертмейстер Костенко Ольга Володимирівна

Номінація «Духові інструменти». Друга вікова категорія.

Ганзюк  Денис

КПНЗ  «Горностаївська  ДМШ»

Викладач Кушнаренко  Ганна  Дмитрівна

Концертмейстер Кушнаренко Ганна Дмитрівна

Номінація «Народні інструменти». Перша вікова категорія.

Бут Павло

КЗ «Скадовська дитяча школа мистецтв»

Викладач Кошкарова Ольга Олександрівна

Номінація «Народні інструменти». Перша вікова категорія.

Тріо гітаристів

Головатий Олександр — Могильницький Олексій — Ковальчук Аміна

КЗ «Дитяча музична школа «Асканія-Нова»

Викладач Прудніков Андрій Ігорович

Номінація «Ансамблі»

Ансамбль бандуристів «Коралики»

КЗ «Голопристанська дитяча школа мистецтв»

Керівники: Козар Ольга Тадеївна, Федорченко Наталія Сергіївна

Концертмейстери: Зибіна Наталія Петрівна, Зибін Петро Вікторович

Номінація «Ансамблі»

Оркестр баянів

Генічеська школа естетичного виховання

Керівники: Супрунов Анатолій Іванович, Сергєєва Валентина Петрівна

Номінація «Оркестри»

Сафронова Софія

Генічеська школа естетичного виховання

Викладач Мартинець Тетяна Миколаївна

Концертмейстер Мартинець Тетяна Миколаївна

Номінація «Академічний спів». Перша вікова категорія.

Яцюк Ольга

КЗ «Чаплинська дитяча музична школа»

Викладач Яковенко Федір Васильович

Концертмейстер Козачок Ірина Антонівна

Номінація «Академічний спів». Перша вікова категорія.

Головко Поліна

Генічеська школа естетичного виховання

Викладач Мартинець Тетяна Миколаївна

Концертмейстер Мартинець Тетяна Миколаївна

Номінація «Академічний спів». Друга вікова категорія.

Лукашук Майє

Генічеська школа естетичного виховання

Викладач Набока Наталя  Дмитрівна

Концертмейстер  Набока Наталя  Дмитрівна

Номінація «Академічний спів». Друга вікова категорія.

Селіна Каріна

Каланчацька школа естетичного виховання

Викладач  Верещага Світлана Михайлівна

Концертмейстер Шендрик Лариса Олександрівна

Номінація «Академічний спів». Друга вікова категорія.

Третяк Софія

КЗ «Чаплинська дитяча музична школа»

Викладач Шумельчук Лідія Володимирівна

Концертмейстер  Воронкова Олена Олександрівна

Номінація «Академічний спів». Друга вікова категорія.

Ворожцова Регіна

Новоолексіївська школа  естетичного виховання

Викладач Чорна Надія Віталіївна

Номінація «Естрадний та народний спів». Дебют.

Безвербна Крістіна

Генічеська школа естетичного виховання

Викладач Мартинець Тетяна Миколаївна

Номінація «Естрадний та народний спів». Перша вікова категорія.

Смирнова Надія

Новоолексіївська школа  естетичного виховання

Викладач Чорна Надія Віталіївна

Номінація «Естрадний та народний спів». Перша вікова категорія.

Еміратлі  Зарема 

Новоолексіївська школа естетичного виховання

Викладач Артамонова Ганна Володимирівна

Номінація «Естрадний та народний спів». Друга вікова категорія.

Диплом ІІІ ступеня

Генеберг Анастасія

Генічеська школа естетичного виховання

Викладач Лущан Валентина Яківна

Номінація «Фортепіано». Перша вікова категорія.

Ларькіна Владлена

Новотроїцька дитяча музична школа

Викладач Кулівець Людмила Леонідівна

Номінація «Фортепіано». Перша вікова категорія.

Саманов  Володимир

КПНЗ «Горностаївська ДМШ»

Викладач Домнінська  Тетяна  Петрівна

Номінація «Фортепіано». Перша вікова категорія.

Бухтіяров Олександр

КЗ «Голопристанська дитяча школа мистецтв»

Викладач Зибіна Наталія Петрівна

Номінація «Фортепіано». Друга вікова категорія.

Ішханян Нонна

КЗ «Голопристанська дитяча школа мистецтв»

Викладач  Дорошенко Тетяна Миколаївна

Номінація «Фортепіано». Третя вікова категорія.

Козачек  Ксенія

Викладач Сердюк Людмила  Олександрівна

Концертмейстер Гетьман  Віталій  Геннадійович

Номінація «Струнно-смичкові інструменти». Перша вікова категорія.

Пікалов Єлисей

КЗ «Голопристанська дитяча школа мистецтв»

Викладач Вакуленко Світлана Сергіївна

Концертмейстер Вихор Галина Олександрівна

Номінація «Струнно-смичкові інструменти». Перша вікова категорія.

Мурадасілова Саніє

Генічеська школа естетичного виховання

Викладач Сердюк Людмила  Олександрівна

Концертмейстер Гетьман  Віталій  Геннадійович

Номінація «Струнно-смичкові інструменти». Друга вікова категорія.

Пікалова Віра

КЗ «Голопристанська дитяча школа мистецтв»

Викладач Косачова Любов Василівна

Концертмейстер Вихор Галина Олександрівна

Номінація «Струнно-смичкові інструменти». Друга вікова категорія.

Булюк  Ангеліна

Риковська школа естетичного виховання

Викладач Кешфедінова Селіме Енверівна

Концертмейстер Ришкова Валентина  Іванівна

Номінація «Струнно-смичкові інструменти». Третя вікова категорія.

Ансамбль скрипалів «Зірочки України»

Новоолексіївська школа естетичного виховання

Керівник Еміратлі Хатідже Русланівна

Номінація «Ансамблі»

Грибовська Марія

Новотроїцька дитяча музична школа

Викладач Лузан Микола Вікторович

Концертмейстер Ашаріна Юлія Віталіївна

Номінація «Духові інструменти». Друга вікова категорія.

Рой Юрій

Новотроїцька дитяча музична школа

Викладач Лузан Микола Вікторович

Концертмейстер Ашаріна Юлія Віталіївна

Номінація «Духові інструменти». Друга вікова категорія.

Медвідь Катерина

Генічеська школа естетичного виховання

Викладач Сергєєва Валентина Петрівна

Номінація «Народні інструменти». Перша вікова категорія.

Леонова Марія

Каховська школа мистецтв

Викладач Плехун Лілія Юріївна

Номінація «Народні інструменти». Друга вікова категорія.

Соловей Микита

КПНЗ «Великоолександрівська дитяча школа мистецтв»

Викладач Гасілов Станіслав Дмитрович

Номінація «Народні інструменти». Друга вікова категорія.

Інструментальне тріо

Кисельов Денис — Соловей Микита — Пигида Богдан

КПНЗ «Великоолександрівська дитяча школа мистецтв»

Викладач Гасілов Станіслав Дмитрович

Номінація «Ансамблі»

Ансамбль домристів

КЗ «Дитяча музична школа «Асканія-Нова»

Керівник Захарова Зоя Андріївна

Концертмейстер Пруднікова Юлія Петрівна

Номінація «Ансамблі»

Оркестр народних інструментів

КЗ «Дитяча музична школа «Асканія-Нова»

Керівник Захарова Зоя Андріївна

Номінація «Оркестри»

Лебедєва  Юлія

Генічеська школа естетичного виховання

Викладач Толчева  Наталя Олександрівна

Концертмейстер Гетьман Віталій Геннадійович

Номінація «Академічний спів». Перша вікова категорія.

Луганська Поліна

Дитяча музична школа № 8 м. Запоріжжя

Викладач Баглай Ірина Леонідівна

Концертмейстер Федорова Ірина Юріївна

Номінація «Академічний спів». Друга вікова категорія.

Хриненко Данііл

Бериславська дитяча музична школа

Викладач Богун Злата Юріївна

Концертмейстер Кобзєва Олена Володимирівна

Номінація «Академічний спів». Друга вікова категорія.

Малецька Марія

КЗ «Чаплинська дитяча музична школа»

Викладач Яковенко Федір Васильович

Номінація « Естрадний та народний спів». Дебют.

Дереза Поліна

КУ «Іванівська дитяча музична школа»

Викладач Дереза Галина Миколаївна

Номінація « Естрадний та народний спів». Перша вікова категорія.

Герасимова Олена

Новоолексіївська школа естетичного виховання

Викладач Артамонова Ганна Володимирівна

Номінація « Естрадний та народний спів». Друга вікова категорія.

Каунова Світлана

Генічеська школа естетичного виховання

Викладач Толчева Наталя Олександрівна

Номінація « Естрадний та народний спів». Друга вікова категорія.

Демченко Кіра

Дитяча музична школа № 8 м. Запоріжжя

Викладач Мінсафіна Марина Петрівна

Номінація « Естрадний та народний спів». Друга вікова категорія.

Диплом «Надія»

Плешинець Серафім

КЗ «Чаплинська дитяча музична школа»

Викладач Козачок Ірина Антонівна

Номінація «Фортепіано». Перша вікова категорія.

Печнікова Вікторія 

Генічеська школа естетичного виховання

Викладач Козачок Світлана Вікторівна

Концертмейстер Затона Юлія Віталіївна

Номінація «Народні інструменти». Перша вікова категорія.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий
Пожалуйста, введите ваше имя